Partneriai konsultuojant

[the_ad id=”108″]

Partneriai konsultuojant

Norime pristatyti savo partnerius konsultuojant įvairiais ir įvairių draudimo rūšių klausimais:

  1. Zuikiobilietai.lt – automobilio draudimas internetu, KASKO, privalomasis;
  2. VivaDraudimas.lt – visos draudimo rūšys;
  3. LietDraudimas.lt – visi patarimai draudiminiais klausimais;
  4. DraudimasInternetu – pastabėjimai ir atsakymai draudimo klausimais;
  5. VivaLife.lt – naudinga informacija kiekvienu draudiminiu klausimu;

Kiekvienas draudėjas, kuris jau yra susidūręs su draudiminiu įvykiu žino, kad prieš užsisakant draudimo paslaugą svarbu – tinkamai susipažinti su draudimo paslaugos sąlygomis. Neretai nutinka taip, kad patyrus žalą bet kurioje srityje, kuri neva buvo apdrausta, draudėjai tikisi ir žalos atlyginimo. Deja, kad ir kaip bebūtų gaila, neretai tenka nusivilti dėl savo asmeninių sprendimų draudžiantis. Dažnai, sprendimus individualiai priėmę draudėjai  neretai suklysta ir suprantama, kad bėgant savo gyvenimo takeliu neįmanoma žinoti ar net perprasti visų draudiminių subtilybių smulkmenas yra gan sudėtinga. Viskam yra reikalinga informacija, laikas ir sugebėjimas perprasti pateikiamas žinias. Neįsigilinus, neperpratus subtilybių draudimo paslaugai ar sąlygoms ir yra dažnai daromos klaidos.

Taip pat skaitykite:

 

Todėl, draudikai visada kartoja tą pačią frazę: nesvarbu kurioje erdvėje draudėjas ieško paslaugos draudimui, privalu žinoti, kad konsultacijos su brokeriu yra kur kas naudingesnės už asmeninius sprendimus, kurie, neretai gali pakišti koją. Tad, partneriai, konsultuojant besidominčius draudimo paslaugomis draudėjus padeda jiems išvengti dažnai daromų klaidų bei nesusipratimų.

Visada pasinaudokite patarimais savo nuomonės apsisprendimams formavimui ir tvirtinimui. Jei specialistai nereklamuoja savęs tiesiogiai reiškia, kad jie nesitiki savo įmonės didesnių pardavimų. Jie, tiesiog pateikia patarimus aktualius visiems, kurių pagalba įmanoma draudimo paslaugą įsigyti pigiau bei nepadaryti taip įprastų klaidų.